• Darujte nám 2% vašich daní

• Vážení rodičia, starí rodičia a priatelia školy,

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na našej škole darovaním 2% z dane!

Zákon umožňuje darovať 2% zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie Rosnička pri MŠ s vyuč.j.maď. - Óvoda, Budulov. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2% pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Finančné prostriedky budú použité na:

• skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole,
            • skvalitnenie vybavenia školy.

• Upozornenie

• Na základe Všeobecne záväzného nariadenia č. 123 o určení výšky príspevku na čiastočnú úhradu nákladov v školách a školských zariadeniach sa uznieslo Mestské zastupiteľstvo v Moldave nad Bodvou dňa 16.12.2022 o zmene príspevku a finančného pásma vydaného MŠVVaŠ SR s platnosťou od 1.1.2023 nasledovne:

- materské školy /školné/ 25 € na mesiac

- materské školy stravné: deti od 2 do 6 rokov / 1,90 € celodenná strava

Povinný mesačný paušál za režijné náklady je 6 €.

• Karneval